piątek, 15 czerwca 2012

Seria- "miękki" Poznań

Odkąd wyleciały stąd wierszyki, blog jest martwy. Trochę mi go szkoda, więc wrzucam obiecaną zimą serię zdjęć Poznania przy "miękkim" delikatnym oświetleniu.

















Może wróci tu jakaś poezja, ale na pewno nic z "3/4" bo chcę żeby mi go ktoś jednak wydał. :P Poza tym mam jeszcze całą masę zdjęć do obrobienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz