Pierwszy raz odważyłem się na malowanie czegoś takiego. Oczywiście nie jest to obrazek idealny, ale satysfakcjonujące są pytania o apkę do przerabiania fotek, która takie coś zrobiła. :D
MirkoMar
fotoblog JaMira M.
wtorek, 3 października 2017
poniedziałek, 13 października 2014
Portret Ojca
Zaskoczyliście mnie bardzo pozytywnym odbiorem szkicu portretu Dziadka, postanowiłem więc iść dalej w tym kierunku i przeszkicowałem swojego Tatę. Tym razem na zupełnie innym sprzęcie i zupełnie innymi technikami. Zleżało mi oczywiście, przede wszystkim, na oddaniu charakteru. W samym zamyśle inspirowałem się nieco portretem Andrzeja Reya pędzla Rembrandta.
Eksperymentalne próby wyrazu
Szukam sposobu uchwycenia zajmujących mnie problemów filologicznych, literaturoznawczych i filozoficznych za pomocą liter. Odkąd zacząłem experymentować z kaligrafią japońską, odżywa we mnie zachwyt nad literami Europy. Sądzę więc, że niniejsze próby są tylko zapowiedzią dalszych poszukiwań.
"Świadomość Średniowiecza"
"Geneza spowiedzi- libacja Archipoety"
środa, 3 września 2014
Szkic- Dziadek Janek
Rok temu zacząłem szkicować św. pamięci Dziadka Janka, dziś dokopałem się do tego pliku na dysku i postanowiłem wrzucić nieskończone, niedorobione i niedoskonałe. Pewnie Was zaskoczę, że czasem rysuję coś innego niż sprośne bazgroły. :) Trochę słaba jakość, ale chyba po awarii nie mam lepszej kopii, jeśli znajdę, wymienię.
Informacje na temat nowych wierszy i rysunków z tego i innych moich blogów znajdziesz na:
https://www.facebook.com/dowymiany
Kubek ćwiczebny- test sprawności tabletu
Informacje na temat nowych wierszy i rysunków z tego i innych moich blogów znajdziesz na:
https://www.facebook.com/dowymiany
sobota, 8 czerwca 2013
piątek, 31 maja 2013
Zmiana charakteru bloga
W związku z tym, że pozakładałem nowe blogi przeznaczone do publikacji twórczości poetyckiej:
3czwarte.blogspot.com dla zbiorku 3/4
melograf.blogspot.com dla wierszy z aspiracjami do powagi
charakter tego bloga zmieniam na fotoblog. :)
3czwarte.blogspot.com dla zbiorku 3/4
melograf.blogspot.com dla wierszy z aspiracjami do powagi
charakter tego bloga zmieniam na fotoblog. :)
środa, 12 września 2012
wtorek, 11 września 2012
niedziela, 9 września 2012
sobota, 8 września 2012
piątek, 7 września 2012
czwartek, 6 września 2012
środa, 5 września 2012
wtorek, 4 września 2012
poniedziałek, 3 września 2012
piątek, 15 czerwca 2012
Seria- "miękki" Poznań
Odkąd wyleciały stąd wierszyki, blog jest martwy. Trochę mi go szkoda, więc wrzucam obiecaną zimą serię zdjęć Poznania przy "miękkim" delikatnym oświetleniu.
Może wróci tu jakaś poezja, ale na pewno nic z "3/4" bo chcę żeby mi go ktoś jednak wydał. :P Poza tym mam jeszcze całą masę zdjęć do obrobienia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




