Rok temu zacząłem szkicować św. pamięci Dziadka Janka, dziś dokopałem się do tego pliku na dysku i postanowiłem wrzucić nieskończone, niedorobione i niedoskonałe. Pewnie Was zaskoczę, że czasem rysuję coś innego niż sprośne bazgroły. :) Trochę słaba jakość, ale chyba po awarii nie mam lepszej kopii, jeśli znajdę, wymienię.
Informacje na temat nowych wierszy i rysunków z tego i innych moich blogów znajdziesz na:
https://www.facebook.com/dowymiany

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz